Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

REVECON 2.0 & 2.1G pro

Tema brez odgovorov

#1 ixi

ixi

PA MAYOR

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 821 prispevkov
  • Interests:Recording&Mixing&Mastering&ostalo kar sodi poleg....:)

Objavljeno 08 marec 2012 - 05:52

Dobro leto dni sem imel na probi/testiranju omenjen FX, ki dela fenomenalno, testiral, uporabljal na inštrumentih vokalih, ect.... fenomenalno se mi je obesel kot reverb na bobnih, kitarah.. na vokalu pa tudi zelo spodobno, imel sem žal verzijo, ki ni omogočala spreminjanja predelaya..... vse drugo je bilo preprosto "TOP ŠIT" thumbsup.gif

Že davno nazaj sem naredil tudi studijske teste ter jih objavil na forumu, potem pa so magično-čudežni izginili (saj se spomnite padca serverja lani ...)

Neka teh. lastnosti:

Značilnosti:

• Nizka cena,visoka kvaliteta,digitalni multi-efekti
• Super kvaliteta zvoka,kasnitev vklopa (ni pokov),clip indikator
• 16 vgrajenih efektov Reverb, Delay, Chorus, Flanger in kombinirani

Efekt programi:

• 24-bit, 96-kHz ADC/DAC
• Stereo vhod (L+Dmono), stereo izhod
• Mala poraba,priložen adapter
• RoHS compliant standard,brez svinca

Aplikacije:

• Električne in akustične kitare,bas ojačevalci,synth ojačevalci
• Mešalne konzole,DJ mixerji,Močnostne mešalne konzole
• Digitalni klavirji,Električni klavirji,kombinirani klavirji
• Prenosni PA sistemi
• Vokal,govorni in karaoke sistemi

Uporaba:

Revecon ali reverb controller je efekt uporaben kot dodatek za vokale,instrumente in druge zvokovne aplikacije.
Uporaben je tudi kot dodatek za kitarske ojačevalce predvsem pa kot v send-return vezavi za mešalne in prenosne PA sisteme.
Priključitev je enostavna en mono vhod v funkciji L+D,drug vtikač je stikalo za vklop efekta.
Dva izhoda (stereo) L in D še posebej pomembno v programih delay in kombiniranih programih.Obsega 16 DSP programov,ki so prikazani v tabeli v naslednjih poglavjih. Pri vsakeh efektu je možno spreminjanje parametra trajanja pri reverb,room,plate programih in hitrost-ponavljanje in obseg ponavljanja pri delay programu in kombinaciji.Zadnji izbran efekt se shrani in ostane v epromu tudi ob izklopu efekta,kakor tudi izbran nivo parametra.
Med premikanje po meniju za izbor efektov je možen tudi preskok efektov ne glede na njihovo zaporednje v času 3-4 sekund;efekt utripa,ko se utripanje ustavi imamo željen efekt.
Indikator za previsok nivo avdio signala je zadnji karakter v spodnji vrstici LCD-ja in sicer kadar je več kot +6dB.

Še nakaj slik in ostalega materiala...

Revecon_ultimate_PlanetAudio.jpg

panel_zadaj.JPG

Na_testu.JPG

nano_IC.jpg

Revecon_blok_diagram.jpg

Serija.JPG

Še kakšno več info pa dobite na >>> spletni strani AudioLogs
.: IXI ¤ GregA Šmalc ¤ 040/520-486 :.

Dodaj odgovor

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov