Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Sample CDs

8 odgovorov v tej temi

#1 greenhorn

greenhorn

Aktiven PAjevec

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 231 prispevkov

Objavljeno 09 april 2007 - 10:46

Kateri so vaši najljubši sampl cdji (za elektroniko seveda), kaj kej priporočate?

Poznam Vengeance Essential, VipZone, Loopmasters, Synthetic Drums in sem zadovoljen...

#2 Malossi

Malossi

Aktiven PAjevec

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 233 prispevkov

Objavljeno 11 april 2007 - 09:25

Jst osebno delam semple sam oz mula biggrin.gif

#3 greenhorn

greenhorn

Aktiven PAjevec

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 231 prispevkov

Objavljeno 16 april 2007 - 02:42

Zgleda, je to tabu tema....valda štekam...svojih adutov pa že naute izdal.... 8)

#4 E.B. King

E.B. King

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 519 prispevkov
  • Interests:muzika tako ali drugace + standardne cloveske zelje in goni

Objavljeno 16 april 2007 - 03:00

ne, mene tut zanima, predvsem za drum saple, ker ostalih naceloma ne uporabljam... Torej iscem zbirko dobrih kickov-dobri so mi recimo te iz trenutne minimal produkcije(pa ne da bi js zdej nujno hotu delat minimal, ampak so mi kul kicki) ter snare-ov(najraje imam take gated 80's snare, ce veste kaj mislim).
Malo posherajte, nc se ne bat smile.gif
Ebay the baby, get more equipment.

#5 soundtrap

soundtrap

Anchko

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 224 prispevkov
  • Interests:Music producer, Musician, synth lover, sound programmer, Mixing engineer, humorist :)

Objavljeno 16 april 2007 - 06:40

ola, da ne boste rekli da vse skrivamo.
Tle je en link kamor sem uplovdal neki samplov iz moje zbirke.

Upam da bo komu pomagalo, smile.gif

Sample Soundtrap

lp

anze
Sometimes a mistakes makes a best piece of music.

#6 E.B. King

E.B. King

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 519 prispevkov
  • Interests:muzika tako ali drugace + standardne cloveske zelje in goni

Objavljeno 16 april 2007 - 08:19

danke finke :smt023
hmm, kaksno nakljucje-to je ze drugi sample pack, kjer mi je najboljsi kick st. 51... smile.gif
Ebay the baby, get more equipment.

#7 dAHOW

dAHOW

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 54 prispevkov

Objavljeno 16 april 2007 - 11:46

Jaz še vedno uporabljam večinoma ene sample (bobne) od e-LAB, ki sem jih dobil zraven Reason 1.0. V osnovi so precej zapacani, skompresirani, distorzirani, ... a večkrat prav take uporabljam.
www.myspace.com/dahow

#8 ypsilon

ypsilon

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2008 - 07:49

...večinoma akai sempli... :wink:

#9 timo.chinala

timo.chinala

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 124 prispevkov

Objavljeno 25 april 2011 - 02:34

preverim, kar mi je všeč kupim. loopmasters, kak minimal techno(omg samo to je že tak prežvečeno, da me direkt odbija). Dokler ne nabavim elektronske bobne(bobnam že en čas..) si bom delal drum loope iz sample cd-jev... skoraj nikoli pa ne vzamem že narejen loop v celoti, edino potem ko delam kak nov komad in se mi ne da drum sekcije urejat pa se raje z efekti in melodijo ukvarjam, beat je samo podlaga.. Nimam jaz časa za šraufat battery in podobne fore, raje ta čas, ki ga je že itak premalo posvetim M E L O D I J A M. Te beate sem že preveč delal v reasonu ko še nisem vedel kaj je to sample cd..Teh sample cdjev je že toliko, da se ti lahko zmeša. Preveč izbire imamo, vsepovsod, vstji...sample cdji, efekti, zato je pa tudi toliko več producerjev in toliko več crap-a zunaj + nekateri producerji ki so že prodrli na sceno se več ne potrdujo da bi izdali nekaj svojevrstnega ampak raje ustvarjajo kicky bassy loopy muzko, ki sicer zveni dobro a nima nobene duše.

moje skromno, iskreno mnenje. smile.gif drugače pa meni so ql sample cd-ji... včasih te inspirirajo in narediš res nekaj izjemnega kar mogoče z vstji nikoli ne bi uspel narediti.treba se je znajti in dobro uporabljati efekte/pitch shifting in podobne fore.

Prispevek uredil/a: kitkonis, 25 april 2011 - 02:38 .

Dodaj odgovor

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov