Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Kitarski multikor?

1 odgovori v to temo

#1 SaXsIm

SaXsIm

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 50 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2013 - 11:22

Pozdravljeni,

imel sem eno idejo, in sicer, da bi kitaristu do pedal boarda potegnil kombiniran multikor, se pravi signal + elektrika. Vendar, problem. Nikjer ne najdem nobenih pametnih kablov. Še najboljše kar sem našel, je tole: Sommer Monolith 4

Vendar, imam občutek, da so tejle signalni kabli premalo shieldani, da bi poleg njih lahko peljal 220V izmenično.
Drugače je ideja iz pedalboarda peljati signal od kitare, 3 žice bi šle za footswitch (Fender HotRod Deluxe III), z ostalimi pa bi peljal ali še en kitarski signal (A/B switch v drug vhod ojačevalca) ali pa FX loop (za kar pa mam verjetno en vodnik premalo).

Predlogi, pripombe? Prosim za pomoč!

#2 kochobass

kochobass

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 264 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2013 - 03:44

QUOTE (SaXsIm @ 24. Jan 2013 11:22:07) <{POST_SNAPBACK}>
Pozdravljeni,

imel sem eno idejo, in sicer, da bi kitaristu do pedal boarda potegnil kombiniran multikor, se pravi signal + elektrika. Vendar, problem. Nikjer ne najdem nobenih pametnih kablov. Še najboljše kar sem našel, je tole: Sommer Monolith 4

Vendar, imam občutek, da so tejle signalni kabli premalo shieldani, da bi poleg njih lahko peljal 220V izmenično.
Drugače je ideja iz pedalboarda peljati signal od kitare, 3 žice bi šle za footswitch (Fender HotRod Deluxe III), z ostalimi pa bi peljal ali še en kitarski signal (A/B switch v drug vhod ojačevalca) ali pa FX loop (za kar pa mam verjetno en vodnik premalo).

Predlogi, pripombe? Prosim za pomoč!

Tole bo rešitev ... ne si komplicirat lajfa - kupiš tole + ground control in si zmagal.

http://www.voodoolab.com/gcx.htm
Adam
Gušti
Anavrin
Moj experimental mjuzik
in še kak projekt za spotoma ;)

Dodaj odgovor

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov