Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Line6 GearBox PLUGIN

2 odgovorov v tej temi

#1 minimalB

minimalB

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 764 prispevkov
  • Interests:Audio, Video, Broadcast, Film, Multimedia

Objavljeno 17 julij 2006 - 09:19

Koncno!

http://line6.com/gearbox_plugin/

Sedaj se bo dalo line6 amp-e, preamp-e, cabinet-e in efekte uporabljat kot AU, VST in RTAS pluinge v izbranem sequencerju...

biggrin.gif

Lp,

b.

#2 x-sound

x-sound

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 74 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2006 - 07:35

Men osebno je bil pod 2.0 ql za uporabljat samo malo dlje časa si ga mogel navijat da si dobil kar si hotel tongue.gif

Mogoče se bo pa obneslo samo odviso je od cene če bo nek drobiž ali bo cela bogatija, pa tudi vparšanje koliko bo požrešen glede CPU-ja!

Če bo plugin malo cenejši kot hardware se potem bolj splača kupit oz. imet hardware :twisted:
x-sound

#3 minimalB

minimalB

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 764 prispevkov
  • Interests:Audio, Video, Broadcast, Film, Multimedia

Objavljeno 21 julij 2006 - 10:38

QUOTE (x-sound)
Če bo plugin malo cenejši kot hardware se potem bolj splača kupit oz. imet hardware :twisted:

Oj,

Zadeva ne bo delovala kot samostojen plugin. To je kot dodatek (recimo kot se ena moznost) ce imas hardware. Zadeva bo delala samo s hadware-om, in je kompatibilna tako s pod-i kot guitarport-om in toneport-om.

Jaz osebno se prav veselim tega. Nisem kitarist, vendar so mi vsi ti efekti super kreativno orodje... do sedaj sem moral signal vozit ven v Line6 hardware, da sem se lahko igrackal z zvoki, sedaj pa to vec ne bo potrebno... lepo integrirano znotraj sequencerja... POEZIJA biggrin.gif Ze ko samo pomislim, kako bom lahko dal TapeEater na vokal mi kar srce zapoje biggrin.gif hehehe...

Lp,

b.

Dodaj odgovor

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov