Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Alto LIVE mešalne mize

• Prosimo prijavite se za odgovor
2 odgovorov v tej temi

#1 stankoM

stankoM

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 april 2015 - 07:34

Pozdravljeni!

Sem nov na tem forumu in kupujem poceni in dobro mešalno mizo, okrog 300€. Mešalno mizo potrebujem za zasedbo duo/trio.

Trenutno sem gledal mešalne mize ALTO, serijo LIVE, ki je dokaj nova na našem tržišču in me zanima, če imate kakšne izkušnje z njimi. Vsako mnenje bo dobrodošlo. Sam sem jo stestiral pri Čurinu, ki so uvozniki za njih in sem bil nad mešalko pozitivno presenečen. Ponuja veliko in kvaliteten zvok za ta denar, ne vem pa kako se obnese na samem špilu. Miza ima kompresor na prvih štirih kanalih, skupni EQ, digitalni Alesisov efekt, USB za predvajanje in snemanje,...

http://www.glasbeni-...-alna-miza.html

Prosim za mnenja in koristne informaciji pri odločitvi in nakupu.

Lp

#2 ixi

ixi

PA MAYOR

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 784 prispevkov
  • Interests:Recording&Mixing&Mastering&ostalo kar sodi poleg....:)

Objavljeno 22 april 2015 - 09:44

Alto je s kvaliteto kar nizko.

Raje se potem odloči za Behringer, če pa imaš kak euro več pa si poglej Yamaho ali A&H, pa ti nato nebo žal :)

.: IXI ¤ GregA Šmalc ¤ 040/520-486 :.

#3 markopel

markopel

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 2 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2015 - 07:34

Jaz že pol leta uporabljam mikser ALTO Live 802 in morem rečt, da je zadeva zaenkrat zelo vredu in kvalitetna, pa tudi cena je zelo ugodna.

Pred tem sem imel Behringerja in je bil zvokovno veliko slabši kot Alto, tudi efekt je bil bolj tak tak. Pri Altoju pa je Alesisov efekt ima kompresorje na kanalih, vsi gumbi lepo reagirajo,...

Priporočam Alto :punk:

Prispevek uredil/a: markopel, 08 maj 2015 - 07:34 .

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov