Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

mnenje o Mackie Big Knob-u

• Prosimo prijavite se za odgovor
4 odgovorov v tej temi

#1 stadler

stadler

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 53 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2013 - 11:50

Živjo!

Odločujem se za nakup monitor controllerja in zato me zanima mnenje o mackiju... Se izplača to kupt? Spremeni zvočno sliko?? kej boljšega v tem rangu?

lp, Stadler

#2 matchless

matchless

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 140 prispevkov
  • Interests:Glasba & Računalništvo & Tehnologija

Objavljeno 04 februar 2013 - 12:53

ga uporablam približno pol leta in je ful praktična zadeva. Kar se pa tiče zvoka, če nimaš res hiend zvočnikov, zvočne kartice in porihtane akustike v nulo se bo razlika napram ostalim dražjim kontrolerjem težko slišala.... pomoje best buy za ta denar....

Mario Čižić

Mail: pitago@gmail.com

#3 stadler

stadler

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 53 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2013 - 12:14

QUOTE (matchless @ 4. Feb 2013 00:53:16) <{POST_SNAPBACK}>
ga uporablam približno pol leta in je ful praktična zadeva. Kar se pa tiče zvoka, če nimaš res hiend zvočnikov, zvočne kartice in porihtane akustike v nulo se bo razlika napram ostalim dražjim kontrolerjem težko slišala.... pomoje best buy za ta denar....

Ok, hvala za odgovor...se mi zdi zelo priročna zadeva, sploh če potrebuješ več outputou. pa še talkback ima.
Plac seveda ni idealen in v placu ni še top opreme, tako da mislm da je to to.
od ostalih forumašev seveda pričakujem še kakšno grajo za ta izdelek smile.gif

lp, Stadler

#4 saso

saso

Aktiven PAjevec

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 477 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2013 - 04:26

Js nisem opazil razlike, ko sem monitorje spustil čez behringerjevo xenyx mešalko smile.gif ž
Res da se bil takrat v popolnoma netretirani sobi, ampak ko sem preštekaval, nisem mogel za 100% reči, da je kakšna razlika. Res pa, da nisem imel samo switcha, da bi lahko A/B delal na hitro. Sem moral preštekat zvočnike.

#5 Ploki

Ploki

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 988 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2013 - 10:42

js osebno ko sm iskal budget monitor kontroler sem vzel to:

http://www.thomann.d...o_mpatch_21.htm

res je sicer da sem pri audiopro dobil odlično ceno ker je bil razstavni (i think), prb 30% dol.

ma "switch circuit" znači za main volume ni potenciometra ampak 12 stopenjsko stikalo ki spremeni zaporedje uporov (or something) in je 100% pasiven monitor kontroler (z razliko od Headphone out in led diodic za katere morš priklopit adapter)

nažalost tega "built in" crossoverja ni za videt od daleč... ampak drgač je zadeva top shit

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov