Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Predstavitev in potek

Tema brez odgovorov

#1 hans

hans

PA bloger

• Uporabnik
  • Pip
  • 41 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2006 - 06:37

Ime mi je Hans. Da, tisti registrirani član, ki je do sedaj pisaril na forumu neresne štose, in dvigoval moderatorjem pritisk. laugh.gif Moj namen pa ni bil pisati »otroške« ampak preizkusiti, ali ta forum prenese »debato« na osebni ravni. Seveda je bila reakcija moderatorjev bliskovita in to mi je dalo vedeti, da bi znal postati ta forum resna institucija, ki bo skozi čas z novimi člani in obiskovalci postal stična točka vseh nas , ki delujemo na slovenski glasbeni sceni. 8) Zato sem se odločil postati resen. Z dovoljenjem moderatorjev bom vsak teden pisal o določeni temi s področja glasbe. Predvsem želim pisati o vsem, kar sem doživljal v svojem več kot 20- letnem udejstvovanjem na tem področju. Svoje izkušnje bi rad posredoval vsem vam, da boste lažje dosegli svoje ustvarjalne cilje, predvsem pa želim, da boste sodelovali tudi vi in s svojimi informacijami in mnenji pomagali vsem, ki le te potrebujejo.

Naj živi slovenska muzika. Tipkamo se vsak ponedeljek zjutraj z svežo temo idea.gif

Dodaj odgovor

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov