Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

LIVE KITARA

• Prosimo prijavite se za odgovor
2 odgovorov v tej temi

#1 krejzy

krejzy

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 5 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2010 - 01:42

znanec kupuje mešalko .... pa me je vprašal če se da kitare (električne akustične) vklopiti v mešalno mizo ... za live preformance da bi zvok nekako proizvedla mešalna miza da nebi kupil ojačevalca za kitaro ohmy.gif... (tako sem ga razumel) ker se ne ukvarjam z glasbili mu ne znam pomagat tako da bi prosil za pomoč ..!!!! jaz sem mu namreč svetoval da naj kupi ojačevalc za kitaro in je stvar rešena... se opravičujem ker sem začetnik tongue.gif biggrin.gif

#2 Plueg

Plueg

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 118 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2010 - 02:38

QUOTE (krejzy @ 9. Mar 2010 13:42:00) <{POST_SNAPBACK}>
znanec kupuje mešalko .... pa me je vprašal če se da kitare (električne akustične) vklopiti v mešalno mizo ... za live preformance da bi zvok nekako proizvedla mešalna miza da nebi kupil ojačevalca za kitaro ohmy.gif... (tako sem ga razumel) ker se ne ukvarjam z glasbili mu ne znam pomagat tako da bi prosil za pomoč ..!!!! jaz sem mu namreč svetoval da naj kupi ojačevalc za kitaro in je stvar rešena... se opravičujem ker sem začetnik tongue.gif biggrin.gif

Seveda se da! Za to pa rabi D.I. oz. direct box, pa potem iz D.i.-ja v mixer, kar je IMHO dosti boljse, kot pa ojacevalec za akusticno kitaro.

Odloca se med nakupom ojacevalca ali mixerja, ali mixer ze ima?

i
You're as good as your last project.
http://www.gbtm.si

#3 krejzy

krejzy

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 5 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2010 - 10:56

QUOTE (Plueg @ 9. Mar 2010 14:38:06) <{POST_SNAPBACK}>
Seveda se da! Za to pa rabi D.I. oz. direct box, pa potem iz D.i.-ja v mixer, kar je IMHO dosti boljse, kot pa ojacevalec za akusticno kitaro.

Odloca se med nakupom ojacevalca ali mixerja, ali mixer ze ima?

i

Pripete datoteke

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov