Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

RCF TT serija

• Prosimo prijavite se za odgovor
2 odgovorov v tej temi

#1 EQulibrist

EQulibrist

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 12 prispevkov
  • Interests:Live Sound....uglavnem je to...drgač igram bobne, ampak samega sebe nerad ozvočujem.....Pač, rad delam to...imam kar nekaj let, ampak so tud starejši, oziroma bolj izkušeni (lahko tudi mlajši), katere z veseljem in brez kompleksov...poslušam.....kar naprej, kolegi in kolegice .....Sem na StandBy.......<br /><br />Dejan Dino Vučković

Objavljeno 26 marec 2009 - 10:26

Pozdrav...me zanima če je kdo poslušal ali če je slučajno delal na novejšem RCF TT (Touring and Theater) sistemu....Cenovno so OK, ampak nas zanima še kaj, a ne?
Men se je , iz te serije dopadel njihov monitoring in sicer : RCF TT 25 SMA http://www.thomann.d...f_tt_25_sma.htm
in sicer sem imel precej boljši deal, kot je ta na linku.....Ajde, če kdo kaj ve nasploh o tej seriji, prosim..

Hvala....Dino
Učim da naučim....PA kako bude...

Dejan Dino Vučković

#2 kekec

kekec

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 3 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2011 - 04:09

QUOTE (EQulibrist @ 26. Mar 2009 10:26:24) <{POST_SNAPBACK}>
Pozdrav...me zanima če je kdo poslušal ali če je slučajno delal na novejšem RCF TT (Touring and Theater) sistemu....Cenovno so OK, ampak nas zanima še kaj, a ne?
Men se je , iz te serije dopadel njihov monitoring in sicer : RCF TT 25 SMA http://www.thomann.d...f_tt_25_sma.htm
in sicer sem imel precej boljši deal, kot je ta na linku.....Ajde, če kdo kaj ve nasploh o tej seriji, prosim..

Hvala....Dino

Sam uporabljam system RCF TT25A 4 komade in RCF TTS18A 4 komade.Zadeva deluje odlično.Uporabljam jih za zaprte in odprte prostore do 1000 ljudi

#3 Katoda

Katoda

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 898 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2011 - 04:28

jumping0046.gif samo 2 leti si prepozen...kekec en

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov