Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

UAD NEVE 1073 - simply uauuu!!

2 odgovorov v tej temi

#1 satoration

satoration

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 173 prispevkov
  • Interests:glasba, tehnologija, filozofija

Objavljeno 05 avgust 2006 - 08:44

Samo sporocilo vsem, ki slucajno premorete UAD-1 in slucajno se niste preizkusili tega plug-ina, da to takoj storite! Po mojem okusu je to eden najboljsih plug-inov sploh. Tudi ce se mu ne bi reklo "NEVE". Eq s katerim koncno lahko dobim iz snarov, fusov, vokalov, basov, itd. sladko, prezentno, debelo, tanko, in-the-mix, up-front, skratka, kakor zelim zvenece instrumente. Pultec, cambridge in ostali so dalec stran od efektov, ki jih omogoca ta EQ - ali pa pac zgolj sede mojemu nacinu uporabe eqja, ne vem.

Skratka - skoraj vse softwareske EQje sem zamenjal s tem. Pultec EQ uporabljam zgolj se ciljano za dolocene namene, cambridge pa za precizno "rezanje", vse ostalo "evfonicno" barvanje je prevzel Neve. Ne vem kako sem lahko doslej delal brez njega, he, he...

Hudo. Prvi plug-in, ki ga bom nabavil takoj po izteku testnih 14 dni wink.gif

#2 soundtrap

soundtrap

Anchko

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 224 prispevkov
  • Interests:Music producer, Musician, synth lover, sound programmer, Mixing engineer, humorist :)

Objavljeno 06 avgust 2006 - 11:07

Pa jaz grem takoj kupit UAD-1!!!!!11
Sometimes a mistakes makes a best piece of music.

#3 satoration

satoration

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 173 prispevkov
  • Interests:glasba, tehnologija, filozofija

Objavljeno 08 avgust 2006 - 05:18

Valjda, a takoj nabavi vsaj dve kartici wink.gif , sicer ti prehitro zmanjka procesorske moci - to je tudi edina kritika, ki jo lahko izrecem o UAD-1 - naj ze enkrat ponudijo mocnejsi chip!! Pa osnovni plug-ini so dokaj povprecni, pravzaprav neuporabni, ko preklopis na visji rang plug-inov - a kopije urei kompresorjev, teletronix, pultec, fairchild, precision limiter in eq, plate 140, roland space echo in neve so bomba!

NEVE 1073 - po stirih dneh testa - se zmeraj - mokre sanje!

Dodaj odgovor

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov