Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Focusrite Saffire PRO 24 in nov MBP 13"

Tema brez odgovorov

#1 mcmare

mcmare

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 26 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2010 - 11:08

No, stvar je taka. Inštaliral sem najnovejši MixControl 2.0 za mac-a in ves vesel zagnal zastonjsko Kontakt player 4. Problem je v tem, da ne dela. Noben vst programčič ne dela. Obesi se pri midi-ju. Že vsaj trikrat sem reinstaliral softver od zvočne kartice in več ne vem kaj naj še naredim. Na W7 (bootcamp) dela vse brez problema, torej zvočna ni problem. Mi še kaj ostane razen na novo inštalirat OSX?

Ostale stvari, kot so predvajanje muzike dela prez problemov.

lp

edit: zrihtal, ouyeah!!!

No, da orišem tole mojo avanturo.

Uotovil sem, da me nateguje midi driver, rešitev sem pa našel na nekem ruskem forumu
http://community.liv...c/14219212.html

google prevod v slovenščino za en sobotni smeh:

Saffire pod MacOS X (info)
Hello.
Pišem za delnico, lahko nekdo drug uživa prehrambeno podjetje Focusrite pod MacOS.
Ni res slab audio vmesnikov je ta družba (napisal Saffire Pro 40), vendar obstaja ena težava: v skladu z rusko lokalizacijo ne začne MIDI strežnik - kot posledica vseh audio editor visi na čas inicializacijo MIDI. Kot se izkaže, obstajata dva načina.
1) če vi pošteno potreba MIDI - lahko preobremenitve v angleškem lokalizacijo, in dela, kot da se ni nič zgodilo.
2) Če ne uporabljate MIDI, lahko preprosto premaknete v drugo mapo Macintosh HD> Knjižnica> Avdio> MIDI Drivers> SaffireMIDIDriver.plugin

Toda obstaja še ena možnost: Open (če je off kartica) "Določitev Audio-MIDI" iti k "MIDI-studio" in odstranite vmesnik PRO 40, nato pa na audio vmesnik in ga uspešno initialized in se prikaže v nastavitvah (najbolj pomembno, po tem se ne zapirajo " Nastavitve Avdio-MIDI "na koncu dela). To je, kako smo dobili in nepoškodovani ovce in volkove so rejen. Napisal ta post precej zabavno (zelo pomembno, ali je nekdo v priročen). Mimogrede, ko Saffire in zaprtih Nastavitve začeli ne vino (čisto po naključju odkril, da sem pozabil zmanjšati aparati).

P.s. Rebat od načina Focusrite zaveda problema dolgo nazaj, ampak nekako dve izpustov svež les so iste jate.

Torej, kriva je bila slovenska lokalizacija, sem obrnil v englesko in voila, dela!!!

Prispevek uredil/a: mcmare, 01 maj 2010 - 02:05 .

Dodaj odgovor

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov