Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Anavrin - Mesto idej

• Prosimo prijavite se za odgovor
5 odgovorov v tej temi

#1 kochobass

kochobass

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 264 prispevkov

Objavljeno 07 november 2013 - 10:09

Well, imamo nov singl. smile.gif

trekiral : jaz
mix : jaz (prednastavljeno v domačem studiu, mixano na 34ch telefunken/siemens/neumann mixer in 32ch harrison-a)
master : jaz
produkcija : jaz

Me me me me me ... Sej nisem tak ego ane? tongue.gif

Prispevek uredil/a: kochobass, 07 november 2013 - 10:10 .

Adam
Gušti
Anavrin
Moj experimental mjuzik
in še kak projekt za spotoma ;)

#2 satoration

satoration

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 173 prispevkov
  • Interests:glasba, tehnologija, filozofija

Objavljeno 07 november 2013 - 04:08

Kul! Ni čist moj stil muzike, ampak dobro narejeno... všeč so mi godala... kje in kateri godalni orkesterček si uspel nahecat, da so ti posneli tole?

Edino ena pripomba - po moje se ti splača poslat svoje komade na katerih delaš VSE komu drugemu v mastering - saj je kul, ampak je kar "stisnjeno", po moje bi kakšni resni majstri znali bolj odpret, da recimo kick in snare ne bi bila tolk tiha in stučkana in bi bolj sekala... Ampak ne kakšni "hit and miss" online mastering tipi, ampak recimo še zmeraj ugodna "prva liga": http://www.imastering.co.uk/engineers ... Just sayin'... drgač pa kul...

#3 kochobass

kochobass

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 264 prispevkov

Objavljeno 07 november 2013 - 06:58

QUOTE (satoration @ 7. Nov 2013 16:08:13) <{POST_SNAPBACK}>
Kul! Ni čist moj stil muzike, ampak dobro narejeno... všeč so mi godala... kje in kateri godalni orkesterček si uspel nahecat, da so ti posneli tole?

Edino ena pripomba - po moje se ti splača poslat svoje komade na katerih delaš VSE komu drugemu v mastering - saj je kul, ampak je kar "stisnjeno", po moje bi kakšni resni majstri znali bolj odpret, da recimo kick in snare ne bi bila tolk tiha in stučkana in bi bolj sekala... Ampak ne kakšni "hit and miss" online mastering tipi, ampak recimo še zmeraj ugodna "prva liga": http://www.imastering.co.uk/engineers ... Just sayin'... drgač pa kul...

Violini: Peter Jud & Naike Makuc
Viola: Valentin Štante
Violončelo: Marko Kragelnik

Po tehtnem premisleku smo se odločili, da bomo mastering v svoje roke prevzeli.
Ne boš verjetl, prav kolebal sem a uporabim mix z malo več basa in bobnov al tega ki je sedaj... izkazalo se je da tale bolj "pali", vsaj tistim ki sem dal AB za primerjati.
Sem za mastering izven "hiše", ampak smo rekli da bo ta plata totalno DIY. Brez zunanjih sodelavcev.

Mogoče drugič... Mogoče kak remix? smile.gif

Drugače pa hvala! smile.gif

je pa tu še prvi singel iz prihajajoče plate ... me zanima kaj si misliš o tem
Adam
Gušti
Anavrin
Moj experimental mjuzik

#4 satoration

satoration

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 173 prispevkov
  • Interests:glasba, tehnologija, filozofija

Objavljeno 08 november 2013 - 10:31

QUOTE (kochobass @ 7. Nov 2013 20:58:38) <{POST_SNAPBACK}>
je pa tu še prvi singel iz prihajajoče plate ... me zanima kaj si misliš o tem

Super - ta miks/master mi je bolj všeč... da se v refrenu dinamika še bolj odpre in tudi bobni in bas ostanejo masivni in porinejo muziko naprej... to mi pri prejšnjem malo manjka, res pa je, da je bolj "busy" aranžma tamle... Saj oba sta zvočno zlo kul in imaš nek prepoznaven sound, kar je super - tak zelo zaokrožen - fat... wink.gif

Prispevek uredil/a: satoration, 08 november 2013 - 10:31 .

#5 Ziga

Ziga

Zgleden PAjevec

• Uporabnik
  • PipPip
  • 199 prispevkov
  • Interests:Studijsko delo na sploh, vsega novega kar bom zvedel bom vesel :)

Objavljeno 08 november 2013 - 11:15

Poden od Premalo enakih je za prste polizat, sploh bas v refrenu, spot on! Svaka čast! Ti G&La špilaš ne? Ravno kupujem basko pa kolebam med Sandbergom in G&L-om... pa sori ker je pol posta napol offtopic.gif ampak tale sound v refrenu res pali smile.gif

#6 kochobass

kochobass

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 264 prispevkov

Objavljeno 10 november 2013 - 12:10

QUOTE (Ziga @ 8. Nov 2013 11:15:16) <{POST_SNAPBACK}>
Poden od Premalo enakih je za prste polizat, sploh bas v refrenu, spot on! Svaka čast! Ti G&La špilaš ne? Ravno kupujem basko pa kolebam med Sandbergom in G&L-om... pa sori ker je pol posta napol offtopic.gif ampak tale sound v refrenu res pali smile.gif

tole je bil precision... drugač mam pa še gl-a, musicman reissue preernie balla pa violin bass... gl je kr ql, sam ne kupuj tributea!!!

pa hvala smile.gif
Adam
Gušti
Anavrin
Moj experimental mjuzik

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov