Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Ekvivalent Trilogy-u

5 odgovorov v tej temi

#1 Katoda

Katoda

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 898 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 03:38

trudim se s tem VSTjem ampak ne in ne. sej je vredu plugin ampak nekaj je na njegovem zvoku, ki me moti, nekaj na njegovem pitch adjustmentu. Uglavnem rabil bi nek drug VST playerček za igranje bassic in predvsem dajem poudarka na "mesen",deep and softly tight bass ker se pač več ali manj ubadam z elektroniko in zAto ne potrebujem nobenih pickup,slaped in ala funk bassic.

LP Lcd :wink:

#2 satoration

satoration

PA PRO USER

• Uporabnik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 173 prispevkov
  • Interests:glasba, tehnologija, filozofija

Objavljeno 11 september 2006 - 04:08

Ce hoces "mesen, deep in softly tight bas" se ozri za katerim analognim klonom TB303 ali minimooga, pa waldorf pulse ima po mojem mnenju super bas... pa se kaj je teh milijon sodobnih "basslineov" naokrog...

Super je ce je source analogen, pa ga sele potem stlacis v plastiko... Sicer pa je plug-inov milijon - meni je Trilogy o.k. - itak je pomembna naknadna obdelava... Po možnosti pošlji signal ven in ga z mikrofoni posnami preko ojačevalca ali direktno preko kakšnega dobrega preampa. Pa dobis nekaj mesenosti smile.gif

Pa plug-in "Reaktor5" od Native Instruments ima super audio quality, pa najdejo se odbiti sinti... Lahko si jih tudi sam ustvaris. Reaktor bi itak moral imet vsak resen elektronicar, po moje... Ne samo za base... Jaz to nisem, a upam, da ti je kaj koristilo..

#3 soundtrap

soundtrap

Anchko

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 224 prispevkov
  • Interests:Music producer, Musician, synth lover, sound programmer, Mixing engineer, humorist :)

Objavljeno 11 september 2006 - 05:42

Minimonsta+psp mixsaturator+dobro nasponan kompresor
Sometimes a mistakes makes a best piece of music.

#4 Katoda

Katoda

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 898 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 04:46

nice...tnx

LP lcd

#5 Nautic

Nautic

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 33 prispevkov

Objavljeno 27 september 2006 - 08:42

MinimoogVA freeware http://home.no/gunnare/
Probay preset SubBas .....

Jest ponavadi naredim še en synth bas , kjer sube porežem, pol se pa lohk ful z efekti igram čez (phazer, chorus,filtri....) ......

vibrate on

#6 kosta77

kosta77

Aktiven PAjevec

• Uporabnik
  • PipPipPip
  • 278 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2006 - 08:37

predlagam asynth (free),

trilogy je pa problematičen (vsaj pri meni) ker ga je tešk spravit v mix*,tko da jes zdej kr ta prav bas snemam namest 3logy, za sint base pa asynth pa Hypersonic 2 (ni nevemkaj, ampak opravi šiht).

lp

k77

*enostavno zasede preveč placa frekvenčno, in ga je treba pol krotit z vseh strani

Dodaj odgovor

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov