Piskotki

Skoči na vsebino

Najbolj všečna vsebina

#44123 Warm Audio napoveduje novo cenovno ugodno verzijo Classic Pultec EQP-1A

Objavil Psyko na dan 10 januar 2015 - 12:50

Odlično! Še malo pa bo hardware cenejši od pluginov :D

• ixi in Ploki članom je to všeč

#43946 Ura tonskega tehnika, audio engineer-ja pri nas?

Objavil Blaster na dan 13 november 2014 - 08:58

... približno pol manj, kot povprečen keramičar.  :lol2:

• ixi in jantex članom je to všeč

#43939 Studio URGENCA - gradnja

Objavil zmatej na dan 11 november 2014 - 03:16

Počasi se začenja zares. Ometi so narejeni, ta teden pripravljamo za estrihe oziroma plavajoči pod v studiu. Tole je kontrolna soba - slike pa bol za silo iz telefona. Ko bo kaj več za pokazat bomo pa poizkali kak boljši fotič...

Pripete sličice

• IMAG1607.jpg
  • IMAG1611.jpg
  • IMAG1609.jpg
  • IMAG1613.jpg
  • IMAG1614.jpg

• ixi in NLP članom je to všeč

#5307 Najbolj neumna vprašanja!!!

Objavil Squeek na dan 06 marec 2007 - 07:29

ok. en tonc od enga banda me na licu mesta pred spilom vprasa: Na katere auxe imas speljan gate?
  • SoundMan članom je to všeč

#45529 Srečno 2017

Objavil minimalB na dan 30 december 2016 - 11:38

Zdrava ušesa vsem v 2017!

Lp,

b.

• ixi članom je to všeč

#45357 Poučne knjige

Objavil Metod na dan 10 september 2016 - 03:20

Bob McCarthy - Sound System design and optimization

• ixi članom je to všeč

#45280 Gradnja studia

Objavil oidua na dan 29 junij 2016 - 02:04

Aha. Kaj pa če tudi levo steno, ki je betonska enako oblečem v tervol in cez knauf? Lp
  • oidua članom je to všeč

#45147 AD Konverterji

Objavil jetam na dan 27 marec 2016 - 02:22

:) hja to že ampak v verigi snemanja je več dejavnikov: mikrofon, preamp, kabli, konektorji, konverter, zvočniki, soba.

Ne vem, kaj točno bi rad slišal, ampak če želiš primerjavo... razlika med povprečnim in vrhunskim konverterjem je precej manjša, kot so razlike med mikrofoni, zvočniki in prostori. Če razmišljaš med boljšim mikrofonom ali boljšim konverterjem, vzemi boljši mikrofon.

• ixi članom je to všeč

#44863 10-kratni brezžični IEM

Objavil embe na dan 01 oktober 2015 - 01:05

Hvala, ixi....

Bomo kar na kablih,zaenkrat.

• ixi članom je to všeč

#44204 Crocy [www.crocy.si]

Objavil Crocy na dan 04 februar 2015 - 01:05

Mal update-a rabite :)

crocy.jpg

Vsak drugi četrtek v mesecu bo na Progressive.Beats predvajana moj podcast #deeperdivine

Jeseni sem se tudi priključil booking agenciji DJunkee Bookings, decembra pa sem se odpravil na svojo prvo turnejo - po Grčiji.

Pa še kej iz moje produkcije lahko slišite tukaj.

Cheers!

• ixi članom je to všeč

#44031 K-Metering

Objavil ixi na dan 10 december 2014 - 05:12

Glede na današnjo borbo z glasnostjo ,... pač presodi sam, je pa res če pustiš nekaj headrooma za mastering je potem lažje kaj naredit..

Drugače pa komaj čakamo da prične uradno veljati standard, ki bo jasno določal kakana bo jakost.

• dejanilly članom je to všeč

#43967 slab ground imac

Objavil kuhar na dan 20 november 2014 - 06:54

Zivjo.

Bil v tujini, sele zdaj vidu odgovore.

Na nobenem racunalniku se to dogaja.
Samo na temu macu.

Ta majstr ki je opisoval problem, ga je odpravil z novimi ground pointi (dal je tudi navodila, kaj je naredu, ce kje najdem postam link)

Sem pa ziher da je problem v dizajnu, bolj kot pa sama napeljava v hisi.

Malo je verjetno da ima toliko ljudi na internetu z istimi maci iste probleme zgolj zaradi napeljave.

In popanje grounda na bakren koscek se mi ne zdi lih proper way to go... ali pac?

Lp Chef
  • kuhar članom je to všeč

#43878 Studio MK Ultra - home studio - NLP design

Objavil Metod na dan 27 oktober 2014 - 12:53

Pozdravljeni!

Evo, ker me šefi foruma preganjajo da nočem nič pokazat, bomo tukaj notri dali nekaj slikc izdelave mojega home studia.

Gre za predelavo mojega obstoječega studia in dodajanje snemalne sobe. Ubistvu se je režija zgodila v drugi sobi, obstoječ studio pa bo postal snemalnica. Gre za kletne prostore izjemno nizke višine in ne prav razkošnih dimenzij, akustični design je naredil NLP. Elemente po večini delamo v lastni režiji, zato se časovno malo vleče, ampak počasi se približujemo. Nlp bo dodal slikce in povedal kaj več za kaj se gre. Snema se bolj akustična glasba, nekaj se dela postprodukcij, sicer pa več kot v studiu delam v live soundu. 

• borisemen članom je to všeč

#43696 Acustica Audio Red EQ (free)

Objavil zabukowski na dan 01 september 2014 - 05:41

Najbolj da ga sam probaš, saj je po funkcionalnosti čisto običajen VST plugin, po zvoku pa ... no, le privošči si malce boostanja :)

LP

Franci

• ixi članom je to všeč

#45235 Zvočna izolacija glasne črpalke

Objavil boris na dan 01 junij 2016 - 04:35

Crpalko na debelo gumo okoli nje pa vsaj 10cm tervola "najgostejšega"
... Da bo pa še požarno varno lahko iz notranje strani daš alu folijo veckrat prepognjeno in na na dveh straneh malo "lufta" da se ne bo pregrevala crpalka
... Da bo pa še požarno varno lahko iz notranje strani daš alu folijo veckrat prepognjeno in na na dveh straneh malo "lufta" da se ne bo pregrevala crpalka
  • boris članom je to všeč