Piskotki

Skoči na vsebino

Slika

Računalnik deluje čudno

2 odgovorov v tej temi

#1 Skeption

Skeption

Povpraševalni PAjevec

• Uporabnik
  • Pip
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2009 - 09:32

Torej... Imam malo manj kot leto in pol star računalnik. Zadnje čase oziroma že kar nekaj časa mi deluje nekam čudno. Včasih se začne zatikat še posebaj ko igram kakšne igre, pa ne da bi bil preslab, nekaj je narobe pa nevem kaj. Najprej sem mislil, da ga upočasnjujejo nepotrbni programi, ki sem jih imel zraven vklopljene zato sem jih pobrisal, nato sem še poskeniral za razne viruse in jih potem tudi izbrisal. Še vedno mi je vse skupaj delovalo čudno, in sem se odločil, da kar windowse naložim na novo. Potem je seveda na prvi pogled delovalo vse brezhibno, a kmalu je spet zažel delovati čudno. Naprimer ko kaj igram mi 1 sekundo deluje nato zašteka spet eno sekundo lepo deluje in spet zašteka... To mi je čudno pred vsem zaradi tega ker sem lahko še pred nekaj časa delal iste stvari pa mi je vse lepo delalo. Mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe?

#2 NLP

NLP

arhitekt spektralnih platform prostora in časa

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5 981 prispevkov
  • Interests:NIČ! ... pa malo akustike.<br />Trenutna zaposlitev:<br />arhitekt spektralnih platform prostora in časa

Objavljeno 14 januar 2009 - 10:55

Velika verjetnost je problem v grafični, probaj nižje resolucije in bit depth pa take...
... lahko je tudi kaj drugega, moraš še malo bolj sam raziskat...
to je zelo povezano tudi s sistemom kot celim, kakšno konfiguracijo imaš in ali si morda sčasoma dodajal nove/ druge komponente in so se morda takrat že počasi začele dogajat male skoraj neopazne težave in podobno,...

V glavnem, kakšne ima to veze z avdio produkcijo!? smile.gif
Nenad Patkovic

#3 E.B. King

E.B. King

Audioholik

• Uporabnik
  • PipPipPipPip
  • 519 prispevkov
  • Interests:muzika tako ali drugace + standardne cloveske zelje in goni

Objavljeno 15 januar 2009 - 07:14

To se je na mojmu laptopu tud dogajal in ko sem ga zacel formatirat se v drugo, se je problem razkril-instalacija linuxov se je ustavila rekoc, da ma probleme pri dostopu do diska(pri nalaganju winsow pred tem ni bilo nikakrsnih opozoril). Zamenjal disk and voila. Drgac pa zna bit pri ne tako sveze sformatiranih racunalnikih problem tudi the infamous "controller reverts from DMA to PIO mode" problem, ko diskovni kontroler presalta na manjso hitrost prenosa(to se zgodi npr, ce vstavis poskodovan CD in ga ne more prebrat, po ene 8ih napakah xp-ji avtomatsko nastimajo PIO mode).
Ebay the baby, get more equipment.

Dodaj odgovor

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov